Uchwyt do czujnika Hallon v3 dla nawiewu Hero Me


Czas na uchwyt czujnika hallon 3, nawiewu Hero Me do drukarki Ender 3. Sposób mocowania samego czujnika jest dokładnie taki sam, jak w wersji dla nawiewu stockowego, który prezentowałem przed dwoma tygodniami. 


Ach, te renderyZachowałem tą samą geometrię czujnika względem dyszy. Więc definicje offsetu dla Marlina, będą wyglądały następująco#define X_PROBE_OFFSET_FROM_EXTRUDER -44 // X offset: -left +right [of the nozzle] 
#define Y_PROBE_OFFSET_FROM_EXTRUDER -4 // Y offset: -front +behind [the nozzle]


Wydruk warto zrobić z tego samego materiału, co bazę nawiewu. Pozwoli to, na łatwiejsze dopasowanie do siebie elementów. Do mocowania potrzebujemy trzech śrub M3x10 oraz jedną nakrętkę M3. Całość można uzupełnić o zderzak który zaprojektowałem dla endera Drukować proponuję tak, jak będziemy mocowali czujnik, czyli w pionie. Co do podpór. Wydrukowałem wersję bez i wygląda bardzo przyzwoicie, więc nie są potrzebne. Jeżeli jednak komuś zależy na czystej krawędzi skosu, można pokusić się o podporę. Z zaznaczeniem opcji, drukowania wyłącznie podpór ‘od stołu’. W przeciwnym razie, zadrukuje się komora pod nakrętkę i będzie bardzo trudno ją oczyścić. Nie pytajcie skąd to wiem.


Z podporamiBez podpórMata Magnetyczna

$2 of $13 raised

Plan jest prosty. Uzbierać 50PLN na matę magnetyczną do drukarki

Please follow and like us:
$
Dane osobiste

Suma Darowizny $1.00


Pobierz *stl z Thingiverse

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o